Kult

Stań oko w oko z Kultem


#1 2007-07-19 21:57:51

Twister

Troche już tu jestem

Zarejestrowany: 2007-06-08
Posty: 21
Punktów :   

Poznajmy się

Prośba o założenie wątku "o nas" na głównym indeksie jest nas tu troszeczkę więc moglibyśmy się lepiej poznać miejsce gdzie każdy z nas mógłby napisać coś o sobie umieścić zdjęcie itd. dla wyjaśnienia nie chodzi mi o to żebyśmy sobie spamowali na forum bo nie o to chodzi ale o to aby rozruszać troszkę i dać możliwość poznania się społeczności którą niewątpliwie tworzymy

Offline

 

#2 2007-07-20 00:41:28

Diakon Wlad

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 74
Punktów :   

Re: Poznajmy się

No sympatyczny pomysł:)
A co ja mogę powiedzieć o sobie?
-Mam 26l
-Pochodzę z woj Opolskiego
-Wykształcenie średnie techniczne (Handlowiec,ekonomik)
-Lubie grac godzinami w K.F oraz Ogame:)
-No i prowadzę Gildie "KULT" z jakim skutkiem to sami widzicie po statystykach;)
Gdy gildia powstała była na 290 miejscu a teraz w raz z wami drodzy wojownicy jesteśmy prawie w top 10:)
-Lubie dobry film oraz PSX2:)
To tyle o mnie:)


Diakon Wlad

Offline

 

#3 2007-07-20 12:09:16

Twister

Troche już tu jestem

Zarejestrowany: 2007-06-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Poznajmy się

to ja coś o sobie nie jestem jakimś bardem czy coś więc zaraz po powitaniu kilka słów o mnie. Za siedmioma górami za siedmioma lasami w kazamatach pewnej ulicy w Krakowie kolega namówił mnie do gry namówił może nie jest adekwatnym słowem bo próba pasowania mnie na rycerza waląc po głowie laptopem w dodatku moim nie jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie gry ale podziałało (troszkę koloryzuje )
Jeśli chodzi o mnie to jaki jest koń każdy widzi. Pracuje sobie a prywatnie lubię góry, fotografie, od czasu do czasu coś się grafiką bawię. I jak mam czas to jestem raczej towarzyski. Pochodzę z miasteczka niedaleko Krakowa. Tak ogólnie to jestem "niespotykanie spokojny człowiek" ale ... i jak siedzę za długo w jednym miejscu to mnie nosi, dlatego lubię też podróżować jak ktoś ma ochotę połazić po górach to ja generalnie zawsze jestem chętny
No to jak na mini prezentacje to tyle. Jak chcecie wiedzieć coś więcej o mnie to pytajcie. Ja z kolei jak będę miał wenę twórczą to będę pisał dalej. Pozdrawiam Was Wy Którzy To Czytacie Morituri te salutant.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl