Kult

Stań oko w oko z Kultem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

#1 2007-08-05 03:26:49

Diakon Wlad

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 74
Punktów :   

Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

Tutaj piszcie swoje uwagi dotyczące nowej oprawy graficznej naszej strony gildii.


Diakon Wlad

Offline

 

#2 2007-08-26 00:00:19

Twister

Troche już tu jestem

Zarejestrowany: 2007-06-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

a więc tak jeśli chodzi o grafikę to zmiana jest naprawdę na plus nie będę nawet porównywał do pierwszej grafiki bo ten koleś z wyszczerzonymi zębami powodował u mnie wysypkę grafika utrzymana w jednolitym stylu prawie monochrom w niektórych przypadkach ale to zaleta. Tak że podoba się ale dorzucę do tej beczki miodu trochę dziegciu fragment o naszej rekrutacji sentencja "nasza strażniczka....." jakby była u góry obrazka to miałoby lepszy odbiór i nasza strażniczka mogła by być bardziej kultowa coś w stylu Joanna D'arc a nie hiszpańska kurtyzana, i jeszcze sprawa forum pomysł jest nieszablonowy i mi się podoba tylko jest wielki bo przy moim monitorze  nie mieści się na jednym ekranie może dlatego ja osobiście bym go zmniejszył (choć z drugiej strony i tak będe zmieniał monitor ) i jeszcze mam dwie sprawy nie związane z grafiką
sprawa pierwsza w rangach za wygrane walki jest 0-100 rzezimieszek 200-400 oprawca i ok ale co z gościem który ma 250 wygranych walk ma więcej niż rzezimieszek a nie doszedł jeszcze do oprawcy - wiem wiem czepiam się ale taki mam charakter
sprawa druga: drodzy forumowicze i sądzę że wypowiadanie się na forum w sprawach naszej gildii jest oczywiście naszym przywilejem ale też OBOWIĄZKIEM WIĘC WYPOWIADAJMY SIĘ jak ktoś nie ma zdania to niech powie że nie ma

Offline

 

#3 2007-08-26 00:03:54

MaSSTa

Troche już tu jestem

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2007-08-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

cóż tu więcej powiedzieć świetna robota 

Offline

 

#4 2007-08-26 09:03:31

smael

Troche już tu jestem

9122919
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 22
Punktów :   

Re: Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

a mi sie podoba tak jak jest


Gods Of War Arise

Offline

 
  • Index
  •  » Propozycje
  •  » Nowa szata graficzna naszej strony.podoba sie? Tak- Nie?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl