Kult

Stań oko w oko z Kultem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2007-08-25 17:02:54

berkserker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 59
Punktów :   

WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Witam...

Jest mi teraz dość dziwnie ze niektórzy gracz podeszli do tej gry (wojny) tak ordynarnie i wysyłaja wiadomosc do CAŁEJ gildii z tym ze nie brałem udzialu w wojnie wytumacze to tak pierwszego dnia bylo wszytko ok i w nocy była u mnie burza i internet mi sie rozwalił (prawie spalił sie komputer..) wiec nawet nie miałem jak poinformowac innych o mojej nie obecnosci bowiem mieszkam na wsi... na dzień dzisiejszy komputer jest sprawny ale pewnie bedzie zawieziony do serwisu odrazu to mowie bo niedługo pewnie wyrzucicie mnie z gildii .... (bez komentarza) wiec przepraszam wszystkich za brak udziału w wojnie ale ta awaria to raczej przyczyna niezależna i nie była z mojej winy...

Gram w KF'a od lutego i jestem też administartorem na 1 serwerze w gildii [=UL=]Unreal Legions i takiej sytuacji jeszcze nie miałem ...

Offline

 

#2 2007-08-25 20:14:05

Twister

Troche już tu jestem

Zarejestrowany: 2007-06-08
Posty: 21
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Jeśli chodzi o moją opinie to przegraliśmy wojnę ale to nie koniec świata. Berkserker takie rzeczy się zdarzają bo ja straciłem podczas burzy modem z ruterem i w piątek moja aktywność była raczej kiepska za co również przepraszam. Jesteś osobą zaangażowaną w FK i rozwój naszej gildii więc jestem przeciwny twojemu odejściu, jest to co prawda moja osobista opinia ale szczególnie teraz potrzebujemy mocnego KULTU a nie rozłamów i kłótni w naszych szeregach.
Wojna co prawda przegrana pokazała kto jest aktywny i rozruszała to forum (brak admina forum co prawda był odczuwalny ktoś powinien dać bana użytkownikowi KULT ) Uważam że biorąc pod uwagę zamieszanie jakie towarzyszyło tej wojnie czas na podjęcie wyzwania tysiące zmian (kogo atakować i dlaczego nie) było nieźle powinniśmy przegrupować siły zażądać rewanżu i nie dać się sprowokować na głównym forum. Ta wojna również wyjaśniła nam sytuacje z niektórymi graczami którzy byli w KULCIE a powinni w akademii więc pomimo wyniku sytuacje oceniam na + choć zaszło mi za skórę kilku graczy z sreberek wrrrrrr

Offline

 

#3 2007-08-26 01:27:34

Diakon Wlad

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 74
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

nikt cię nie wyrzuci!


Diakon Wlad

Offline

 

#4 2007-08-26 13:39:44

berkserker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 59
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Nie chodzi mi o to że ktoś mnie z tąd wyrzuci ale poprostu jest tu za duzo hmm... tzw-""głów kultu" Jest z tego powodu ogromne zamieszanie nikt z nikim sie nie dogaduje każdy podejmuje samodzielne i pochopne decyzje...
Moja propozycja wygląda tak ze w Kulcie powinny zajść duże zmiany...  powinniśmy zrobić dość wysoki poziom rekrutu nowych członków nie chodzi mi tylko o lvl ale również statystyki .. Nasza gildiia nie powinna liczyc 50 członków jak bylo przed wojną ale w 30 poszło nam moim zdaniem lepjej niz by było nas 50...
Więc moja propozycja wygląda tak ze albo elitarny Kult.. albo ja sie z wami chyba pożegnam Bo siła tkwi nie w ilości

Pozdrawiam...

Offline

 

#5 2007-08-26 18:16:26

smael

Troche już tu jestem

9122919
Zarejestrowany: 2007-07-10
Posty: 22
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

ja sie do elity nie zaliczam xD.. mam odejsc ??


Gods Of War Arise

Offline

 

#6 2007-08-26 18:56:56

berkserker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 59
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Ale wystarczy ze jestes aktywny

Offline

 

#7 2007-08-26 22:57:14

Diakon Wlad

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-07
Posty: 74
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Po pierwsze nikt nikogo nie wyzuci! po 2 niebawem zajda ogromne zmiany.po 3 wkoncu akademia sie przyda.po 4 bedziemy twozyc elite a nie ilosc wiec na razie to tyle.


Diakon Wlad

Offline

 

#8 2007-08-27 09:39:22

berkserker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 59
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Nie no Diakon najpierw zabrałes mi administratora z szmiesznego powodu teraz zrobiliscie forum nowe bo te wyjeb*** dlatego bo ja je zrobiłem i żebym nie miał żadnych uprawnien... Wiesz czuje sie teraz jak bym wam tu wszystkim coś zrobił i ponosze teraz jakies duze konsekfencje .... Myślałem ze sie lepjej zrozumiemy
Powodzenia życzę..

Pozdrawim.

Offline

 

#9 2007-08-27 12:10:16

Waldimor

Rada gildii

Skąd: Berlin
Zarejestrowany: 2007-08-01
Posty: 40
Punktów :   
WWW

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

ehhh odszedl , nie lubie ludzi którzy focha strzelaja  o taki powód no naprawde lipa ...

Offline

 

#10 2007-08-27 18:42:05

berkserker

Administrator

Zarejestrowany: 2007-06-04
Posty: 59
Punktów :   

Re: WYTUMACZENIE !! ... przeczytaj zanim cos zrobisz...

Waldimor napisał:

ehhh odszedl , nie lubie ludzi którzy focha strzelaja  o taki powód no naprawde lipa ...

Powód chyba nie był taki błachy Najpierw zabraliscie mi administratora za to ze rozwalił mi sie komp a teraz zrobiliscie nowe forum ...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl